Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15001
Stary 30.07.2011, 16:17
Hanys napisał(a):Wyświetl post
\ Ruch to kiedyś może i była większa marka ale teraz to lepszy doping miała Cracovia dzisiaj i więcej kibiców było na stadionie niż na tym kurniku Ruchu jest.
No mają parchy lepszy doping bo zbudowali im zadaszony w całości stadion ale do mnie bardziej przemawia to w jakich liczbach Ruch potrafi od wielu lat jeździć na wyjazdy mimo przeciętnych wyników, my jeszcze niedawno mogliśmy pomarzyć o takich wyjazdach. Ale wiem dla ciebie ważniejsze jest to że na Wisłę przyjdzie w Środę 15000 pikników i na tej podstawie oceniasz potencjał kibicowski ekipy.

Odpowiedz cytując