Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19400
Stary 30.07.2011, 16:06
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe kiedy zostały wykonane te zdjęcia, ale raczej niedawno. Jeszcze biedacy sufitu podwieszanego na balkonie nie zdążyli zrobić. Stanu betonu lepiej nie komentować, to wygląda jak wnętrze bunkru z czasów II WŚ. Ciągle brak nagłośnienia na trybunie południowej, loże komentatorów nie gotowe, dalej straszą drewniane barierki...
Oj, Polimex się strasznie spieszy...
jeżeli przyjąć,ze druga wojna śwatowa jest historią,to ten beton przypominający bunkry dobrze wpisuje się w historyczny wlaśnie klimat naszego miasta.kto wie może taki był zamysł projektantów,wykonawców i inwestorów?
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując