PiotrG napisał(a):

Ciekawe kiedy zostały wykonane te zdjęcia, ale raczej niedawno. Jeszcze biedacy sufitu podwieszanego na balkonie nie zdążyli zrobić. Stanu betonu lepiej nie komentować, to wygląda jak wnętrze bunkru z czasów II WŚ. Ciągle brak nagłośnienia na trybunie południowej, loże komentatorów nie gotowe, dalej straszą drewniane barierki...
Oj, Polimex się strasznie spieszy...
|
jeżeli przyjąć,ze druga wojna śwatowa jest historią,to ten beton przypominający bunkry dobrze wpisuje się w historyczny wlaśnie klimat naszego miasta.kto wie może taki był zamysł projektantów,wykonawców i inwestorów?