Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
arsfan90
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
5559
30.07.2011, 16:02
W dniu meczu można wyrabiać KK? Drugie pytanie czy istnieje już możliwość kupienia karnetu na raty?
ARMIA
BIAŁEJ
GWIAZDY
Z NIĄ
SIĘ LICZY
KAŻDY
JESTEŚMY
DUMĄ TEGO MIASTA
A W NASZYCH
SERCACH BIAŁA
GWIAZDA
I
NAWET JEŚLI BĘDZIE
ŹLE
MY
NIGDY NIE PODDAMY
SIĘ
arsfan90
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do arsfan90
Znajdź inne posty napisane przez arsfan90