Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14995
Stary 30.07.2011, 15:58
wiertar napisał(a):Wyświetl post
co ty nie zauważyłeś tego że ten mecz był sprzedany Cracovia w ramach współpracy miedzy miastami odpuściła mecz za 200 scyzoryków...

a jak tam Kosa w Bełchatowie nie oglądam, ale coś nie widać żeby na forum piali z zachwytu.
wszedł w przerwie dopiero...
narazie nie dostaje piłek zbyt wielu, wiec nie wiele mógł pokazać

teraz miałby asyste ale Nowak sam na sam zmarnował.
Ostatnio edytowane przez palikot : 30.07.2011 o godz. 16:00.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując