Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
14995
30.07.2011, 15:58
wiertar
napisał(a):
co ty
nie zauważyłeś tego że ten mecz był sprzedany
Cracovia w ramach współpracy miedzy miastami odpuściła mecz za 200 scyzoryków...
a jak tam Kosa w Bełchatowie
nie oglądam, ale coś nie widać żeby na forum piali z zachwytu.
wszedł w przerwie dopiero...
narazie nie dostaje piłek zbyt wielu, wiec nie wiele mógł pokazać
teraz miałby asyste
ale Nowak sam na sam zmarnował.
Ostatnio edytowane przez palikot : 30.07.2011 o godz. 16:00.
★ ★ ★
WIS
ŁA KRA
KÓW
★ ★ ★ ★
ARMIA
BIAŁEJ
GWIAZDY
★ ★ ★
✪✪✪✪
✰✰✰✰
palikot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do palikot
Znajdź inne posty napisane przez palikot