Angmir napisał(a):

Powiem tak - puki co jestem zaskoczony wysokim jak na pierwsze mecze poziomem i tempem spotkań - wygląda to jakby sezon był w pełni. Mecz Korony z Cracovia zaskoczył mnie kompletnie - obie drużyny walczyły i begały przez pełne 90 minut. Najwolniejsze tempo puki co w meczu w Chorzowie.
Dobry start ligi - bałem sie ze niektóre driżyny jak np Korona będą tylko statystowały w lidze, ale jak widać nikt nie chce odpuszczać. To będzie fajny sezon (naprawdę fajny powiedział by Kazik ) Szkoda ze narazie kibicowsko jest średnio - ale w tej kolejce to z dużych stadionów to tylko Legia gra u siebie.
|
co ty

nie zauważyłeś tego że ten mecz był sprzedany

Cracovia w ramach współpracy miedzy miastami odpuściła mecz za 200 scyzoryków...
a jak tam Kosa w Bełchatowie

nie oglądam, ale coś nie widać żeby na forum piali z zachwytu.