Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14993
Stary 30.07.2011, 15:54
Pasy mimo niepowodzenia w tamtym sezonie jakim było utrzymanie w Ekstraklasie, dążą konsekwentnie do ich upragnionego celu jakim jest 1 liga i po raz kolejny rozpoczynają rundę od porażki. Szczególnie mogą się cieszyć z formacji obronnej, która nigdy w kluczowych momentach nie zawodzi i dostarcza rywalom bramki.

Nie wiem czego niektórzy się spodziewali po nowym sezonie. Nawet jeżeli poziom ligi wzrósł (czego nie da się określić po 3 meczach) to chyba nikt nie liczył na to, że nagle będziemy oglądać spotkania na poziomie ligi angielskiej czy hiszpańskiej.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 30.07.2011 o godz. 15:56.
Odpowiedz cytując