Wyświetl pojedynczy post
AveLechia
Senior Member
 
Od: 10.2010
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9906
Stary 30.07.2011, 15:39
No faktycznie, zapewne będzie tam ciężko. A co Mógłbyś zaproponować zamiast Benfiki, ? Myślałem też o Twente ale nie jestem przekonany na 100%.
Odpowiedz cytując