Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
AveLechia
Senior Member
Od: 10.2010
Skąd: Reymonta 22
Offline
#
9906
30.07.2011, 15:39
No faktycznie, zapewne będzie tam ciężko. A co Mógłbyś zaproponować zamiast Benfiki, ? Myślałem też o Twente ale nie jestem przekonany na 100%.
AveLechia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AveLechia
Znajdź inne posty napisane przez AveLechia