Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14984
Stary 30.07.2011, 15:09
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Nie przesadzajcie. Mecz w dobrym tempie ale to głównie za sprawą Korony która zostawiła mnóstwo zdrowia na boisku.
Karnego dla Korony nie było, trzeba jednak przyznać, że sędzia miał trudne zawody do prowadzenia.
1-2 dla Korony która grała u siebie.
No właśnie, zdecydowaną większość jeśli nie wszystkie sytuacje kontaktowe zawodników gwizdał pod parchów. Akurat oba klubiki spod jednej latarnii więc oba mi latają ale ewidentnie krzywdził zespół z Kielc. Zresztą reakcje zawodników były jednoznaczne. Czy był karny w pierwszej połowie (nie oglądałem), czy kapelusz ?
Najważniejsze, że parchy tradycyjnie grają swoje .
Odpowiedz cytując