Mario Nh napisał(a):

Nie przesadzajcie. Mecz w dobrym tempie ale to głównie za sprawą Korony która zostawiła mnóstwo zdrowia na boisku.
Karnego dla Korony nie było, trzeba jednak przyznać, że sędzia miał trudne zawody do prowadzenia.
1-2 dla Korony która grała u siebie.
|
No właśnie, zdecydowaną większość jeśli nie wszystkie sytuacje kontaktowe zawodników gwizdał pod parchów. Akurat oba klubiki spod jednej latarnii więc oba mi latają ale ewidentnie krzywdził zespół z Kielc. Zresztą reakcje zawodników były jednoznaczne. Czy był karny w pierwszej połowie (nie oglądałem), czy kapelusz ?
Najważniejsze, że parchy tradycyjnie grają swoje

.