Na innych pocztach jest tak, że owszem - możesz wysłać esa z prośba o nowe pytanie - JEŚLI NUMER Z KTÓREGO WYSYŁASZ SMS-A , ZGADZA SIĘ Z TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI.
Czyżby na wp było inaczej ? Za 4 złote z vatem mogę wbić na konto kolegi czy koleżanki ?
Dobrze zrozumiałem ?