Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Samuelson
Member
Od: 10.2010
Offline
#
14978
30.07.2011, 14:41
Jeśli oglądacie mecz Ruch-GKS, możecie mi powiedzieć co za muzyka leci w tle przy pokazywaniu składów?
Samuelson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Samuelson
Znajdź inne posty napisane przez Samuelson