Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14976
Stary 30.07.2011, 14:38
Nasza Sąsiadka wydaje się być na doskonałej drodze, by już wkrótce dołączyć do swojej ukochanej Areczki, bez której nie może żyć. Wiem, że to dopiero pierwszy mecz, ale ich obrona jest jeszcze bardziej nieudana niż nasza. Natomiast niejaki Suart jest chyba parodią piłkarza.

Aha, ten "Bizon", co go tak hucznie w gazetach zapowiadali, jest rzeczywiście jak kombajn.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując