alexx napisał(a):

|
Haha, ale dali d...;p a mecz Polonia-Lechia i tak lepszy mimo, że mniej goli
|
Mecz Cracovii z Koroną był na bardzo niskim poziomie. Mało akcji bramkowych, liczne straty, fatalnie wykonywane stałe fragmenty gry (nie licząc rzutów karnych)
Obrona Cracovii jest tragiczna. Gra Nykiela w tym meczu to nieporozumienie, on jest tragiczny technicznie! Zachowanie Żytki w pojedynku biegowym z Zielińskim... spadłem z krzesła

Poza tym zawiedli ci od których w ofensywie zależy najwięcej - Saidi, niby coś tam szarpał, ale jego dośrodkowanie wołały o pomstę do nieba. Suvorov zupełnie niewidoczny zresztą to samo Niedzielan.