Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14974
Stary 30.07.2011, 14:35
alexx napisał(a):Wyświetl post
Haha, ale dali d...;p a mecz Polonia-Lechia i tak lepszy mimo, że mniej goli
Mecz Cracovii z Koroną był na bardzo niskim poziomie. Mało akcji bramkowych, liczne straty, fatalnie wykonywane stałe fragmenty gry (nie licząc rzutów karnych)

Obrona Cracovii jest tragiczna. Gra Nykiela w tym meczu to nieporozumienie, on jest tragiczny technicznie! Zachowanie Żytki w pojedynku biegowym z Zielińskim... spadłem z krzesła
Poza tym zawiedli ci od których w ofensywie zależy najwięcej - Saidi, niby coś tam szarpał, ale jego dośrodkowanie wołały o pomstę do nieba. Suvorov zupełnie niewidoczny zresztą to samo Niedzielan.
Odpowiedz cytując