Wyświetl pojedynczy post
Salamanca
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.07.2011, 14:23
Fifiorek napisał(a):Wyświetl post
Przecież już za godzinkę będzie na oficjalnej tak mniej więcej, zbawi Cię to ?

W moim przypadku kazda minuta jest wazna - ale to skomplikowane
Odpowiedz cytując