Temat
:
[1 kolejka] Widzew - Wisła 30.07.2011 godz. 18:00 czyli rusza liga !!!
Wyświetl pojedynczy post
Salamanca
Member
Od: 08.2008
Offline
#
11
30.07.2011, 14:23
Fifiorek
napisał(a):
Przecież już za godzinkę będzie na oficjalnej tak mniej więcej, zbawi Cię to ?
W moim przypadku kazda minuta jest wazna - ale to skomplikowane
Salamanca
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Salamanca
Znajdź inne posty napisane przez Salamanca