Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Maverjuve
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Jadowniki/Kraków
Offline
#
14947
30.07.2011, 14:17
Korona to moze wygrac, coraj wyzej atakuja i nieduzo brakuje do bramki
EDIT: a nie mowilem?
Powód: gol
Ostatnio edytowane przez Maverjuve : 30.07.2011 o godz. 14:24.
Maverjuve
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maverjuve
Znajdź inne posty napisane przez Maverjuve