Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Maverjuve
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Jadowniki/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14947
Stary 30.07.2011, 14:17
Korona to moze wygrac, coraj wyzej atakuja i nieduzo brakuje do bramki

EDIT: a nie mowilem?
Powód: gol
Ostatnio edytowane przez Maverjuve : 30.07.2011 o godz. 14:24.
Odpowiedz cytując