Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14946
Stary 30.07.2011, 14:16
Panowie...Spokojnie z tymi emocjami! Pierwsze mecze dopiero. Lech nie jest jeszcze mistrzem, a Cracovia nie spada
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 30.07.2011 o godz. 14:19.
Odpowiedz cytując