Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 30.07.2011, 14:06
labtec napisał(a):Wyświetl post
Mam takie pytanie do Pana Witolda bądź kogoś innego, zorientowanego.

Pytanie z gatunku S-F i bez salw śmiechu poproszę ;-)


Ile wody musiałoby upłynąć w Wiśle, i co takiego musiałoby się stać, żeby z polskiej ektraklasy dwie drużyny wystepowały w el. LM ?

Albo jeszcze lepiej - zagrać w fazie grupowej bez eliminacji hehe - to oczywiście nie realne, no chyba że by Wisła zdobyła LM i wtedy tyle punktów by polska liga dostała tak ?
Przeczytaj sobie ten post.
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...&postcount=151
Masz w nim symulacje tego ile w poszczególnych latach Polska musiałaby zdobywać i jak zmieniałby się ranking tak by Polska zdobyła 15 miejsce, które premiuj kraj dwoma klubami w eliminacjach LM

By mieć klub, który zaczyna rogrywki w grupie bez eliminacji trzeba zająć 13 miejsce w rankingu krajowym.
W ciągu 5 lat Polska awansowałaby na 15 miejsce gdyby przez 4 kolejne lata rok w rok zdobywała jesli dobrze pamiętam 5,825 a w jednym roku 6,000.

Jak Polska zdobędzie po raz pierwszy 5,825 to będziemy mogli założyć, że to pierwszy rok z 5 kolejnych który nas doprowadzi do 15 miejsca.

Póki co największy wyczyn po reformie Platiniego jaki Polska zdobyła to 4,500 punkta w zeszłym sezonie.
Zakładając, że 5 sezonów skończylibyśmy z takim wynikiem to awansowalibyśmy po 5 latach na 19 miejsce.
Ostatnio edytowane przez Wit.Ek. : 30.07.2011 o godz. 14:13.
Odpowiedz cytując