Temat: Ekstraklasa
Wy¶wietl pojedynczy post
B±bel
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Sk±d: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14935
Stary 30.07.2011, 13:38
sportnh napisał(a):Wy¶wietl post
o ktore grafiki chodzi? u mnie wszystko jest normalnie
Przed meczem, składy, w przerwie meczu statystyki. Według mnie te zeszłoroczne były zdecydowanie lepsze i czytelniejsze. To tylko moje skromne zdanie, każdemu co innego się podoba.
Milczenie to nuda głupca i my¶l mędrca.
Odpowiedz cytuj±c