sportnh napisał(a):

|
o ktore grafiki chodzi? u mnie wszystko jest normalnie
|
Przed meczem, składy, w przerwie meczu statystyki. Według mnie te zeszłoroczne były zdecydowanie lepsze i czytelniejsze. To tylko moje skromne zdanie, każdemu co innego się podoba.