Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14933
Stary 30.07.2011, 13:35
adikos1906 napisał(a):Wyświetl post
Chcesz sobie oglądać dobre mecze na wysokim poziomie to oglądaj lige angielską, hiszpańską włoską itp. Sapanie jakbyś pierwszy raz zobaczył jak wygląda gra w naszej lidze. Zresztą i tak jak na Ekstraklasę to wysoki poziom.
No to wczoraj Polonia z Lechią grąły na poziomie Serie A, bo wiem co widziałem.
Odpowiedz cytując