adikos1906 napisał(a):

|
Chcesz sobie oglądać dobre mecze na wysokim poziomie to oglądaj lige angielską, hiszpańską włoską itp. Sapanie jakbyś pierwszy raz zobaczył jak wygląda gra w naszej lidze. Zresztą i tak jak na Ekstraklasę to wysoki poziom.
|
No to wczoraj Polonia z Lechią grąły na poziomie Serie A, bo wiem co widziałem.