Hanys napisał(a):

Ta jasne.. kopanina.. zobacz ile było autów, fauli... kopią się po nogach i wybijają do przodu. To jest tenis ziemny a nie football.
Fajny mecz to był wczora, gdzie obie drużyny grały inteligentnie a nie na zasadzie wykopu do przodu. Taka gra to już się zaczyna od samych bramkarzy którzy wykopują piłkę do przodu, później są 4 główki zanim piłka spadnie na ziemię pod nogi któregoś zawodnika, a to wszystko za sprawą przypadku.
|
Chcesz sobie oglądać dobre mecze na wysokim poziomie to oglądaj lige angielską, hiszpańską włoską itp. Sapanie jakbyś pierwszy raz zobaczył jak wygląda gra w naszej lidze. Zresztą i tak jak na Ekstraklasę to wysoki poziom.