Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14930
Stary 30.07.2011, 13:30
sportnh napisał(a):Wyświetl post
Co ty gosciu pieprzysz? najlepszy narazie mecz ze wszystkich, ale tylko za sprawa Korony. Biegaja, szarpia i walcza przez cale 45 minut.

Ta jasne.. kopanina.. zobacz ile było autów, fauli... kopią się po nogach i wybijają do przodu. To jest tenis ziemny a nie football.

Fajny mecz to był wczora, gdzie obie drużyny grały inteligentnie a nie na zasadzie wykopu do przodu. Taka gra to już się zaczyna od samych bramkarzy którzy wykopują piłkę do przodu, później są 4 główki zanim piłka spadnie na ziemię pod nogi któregoś zawodnika, a to wszystko za sprawą przypadku.
Odpowiedz cytując