Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2362
Stary 30.07.2011, 13:26
Co do Coca Coli to ma już umowę z Jagiellonią i Pogonią .A co do nowych stroi to możliwe że Wisła dostanie coś w stylu Olimpique Lyon.Może nie będą takie same ale mogą być bardzo podobne zwłaszcza do tych bialych z niebiesko czerwonym pasem.Ciekawe tylko czy biała gwiazda na strojach Wisły jest jeszcze w grze czy już ostateczna decyzja zapadła co białej gwiazdy na nowych strojach.Ostatnio Carlsberg się mocno reklamuje więc może chodziło o Carlsberga a nie o Coca Colę
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 30.07.2011 o godz. 13:32.
Odpowiedz cytując