Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
kuczmen
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
9903
30.07.2011, 13:26
Siema Wislak NH .Ajax z Twente powinien sobie poradzic w pucharze -grają o 20ej.Pozdrawiam
kuczmen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuczmen
Znajdź inne posty napisane przez kuczmen