Hanys napisał(a):

Ale słaby mecz i słaby poziom ;/
w porównaniu do wczorajszego (Polnia - Lechia) to jak niebo i ziemia.
|
To dziwny masz gust. Mecz na dobrym poziomie - narazie lepiej prezentuje się Korona.
Czemu w przerwie w statystykach brakuje ,,celnych strzałów" ?