Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mr mojo
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14929
Stary 30.07.2011, 13:25
Hanys napisał(a):Wyświetl post
Ale słaby mecz i słaby poziom ;/
w porównaniu do wczorajszego (Polnia - Lechia) to jak niebo i ziemia.
To dziwny masz gust. Mecz na dobrym poziomie - narazie lepiej prezentuje się Korona.

Czemu w przerwie w statystykach brakuje ,,celnych strzałów" ?
Odpowiedz cytując