Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14928
Stary 30.07.2011, 13:22
Hanys napisał(a):Wyświetl post
Ale słaby mecz i słaby poziom ;/
w porównaniu do wczorajszego (Polnia - Lechia) to jak niebo i ziemia.
Co ty gosciu pieprzysz? najlepszy narazie mecz ze wszystkich, ale tylko za sprawa Korony. Biegaja, szarpia i walcza przez cale 45 minut.
Odpowiedz cytując