Hanys napisał(a):

Ale słaby mecz i słaby poziom ;/
w porównaniu do wczorajszego (Polnia - Lechia) to jak niebo i ziemia.
|
Co ty gosciu pieprzysz? najlepszy narazie mecz ze wszystkich, ale tylko za sprawa Korony. Biegaja, szarpia i walcza przez cale 45 minut.