Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14920
Stary 30.07.2011, 13:00
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Jak tak słucham hymnu Cracovii i leci refren to jakbym slyszał... jakas piesn koscielna (...)
Fakt.

Natomiast zorbie delikatny OT - klimat nuty zależy od okoliczności. My tez czasami dajemy smuty. Przy 2:0 dla Czarnych Koszul śpiewaliśmy smętne 'Wisełko wygraj mecz'. Dla mnie to dobra nuta przy remisie 0:0 a nie jak się przegrywa i trzeba dopingować grajków by gryźli trawę.

Aby nie było za daleko od tematu: jak jakimś cudem Pasy przegrają to ten hymn będzie znów pasował idealnie
Odpowiedz cytując