Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14913
Stary 30.07.2011, 12:41
"Bo Kraków jest ich" hehhehe I tak dzięki Kauflansowi wygląda to jako tako po tamtej stronie Błoń. Do największych klubów świata brakuje im teraz tylko pomnika dla Rasia, Stawowego i Majchrowskiego przed wejściem...
A co do karnego to taki karny z dooopy
Odpowiedz cytując