"Bo Kraków jest ich" hehhehe I tak dzięki Kauflansowi wygląda to jako tako po tamtej stronie Błoń. Do największych klubów świata brakuje im teraz tylko pomnika dla Rasia, Stawowego i Majchrowskiego przed wejściem...
A co do karnego to taki karny z dooopy
