Proud napisał(a):

Panowie potezebuję spolszczenia do FM11, i instrucji jak to zainstalować
|
http://www.spolszczenia.com.pl/spols...ager_2011.html
+ potrzebny bramkarz, 2 sezon Wisla, do 5mln € żeby chciał przejsc, Lunga nie ma w bazie Carrizo w Lazio
+ ktos ma pojęcie jak rozwiązać ten problem?:
http://oi55.tinypic.com/1g69ao.jpg
http://oi51.tinypic.com/2r726mr.jpg
edit: Ospiny to nawet za 6mln nie chce Nice sprzedac, a wiecej kasy nie mam.