Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Henio1
Member
Od: 04.2011
Offline
#
14910
30.07.2011, 12:31
Mam pytanie jak to jest w koncu z tymi wyjazdami bo niby stowarzyszenia nie podpisaly a korona zapchala klatke w "carefoorze"
Henio1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Henio1
Znajdź inne posty napisane przez Henio1