zibi2000 napisał(a):

|
Co do technicznej strony transmisji meczów ekstraklasy to jestem praktycznie pewien, że jest to realizowane przez te same ekipy. W Polsce nie ma zasobów, aby zmienić realizatora.
|
Zmienili realizatora z Multiproduction, należącego do C+, na jakąś inną firmę. Inna sprawa, że większość pracowników (kamerzyści itp.) mogła zmienić miejsce pracy i pozostać dalej przy ekstraklasie. Wczoraj przy transmisji meczu Polonii zauważyłem kilka rzeczy, które raczej nie zdarzały się Multiproduction (totalnie różne kolory w niektórych kamerach, niefrasobliwa praca niektórych kamerzystów).