Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14904
Stary 30.07.2011, 12:22
zibi2000 napisał(a):Wyświetl post
Co do technicznej strony transmisji meczów ekstraklasy to jestem praktycznie pewien, że jest to realizowane przez te same ekipy. W Polsce nie ma zasobów, aby zmienić realizatora.
Zmienili realizatora z Multiproduction, należącego do C+, na jakąś inną firmę. Inna sprawa, że większość pracowników (kamerzyści itp.) mogła zmienić miejsce pracy i pozostać dalej przy ekstraklasie. Wczoraj przy transmisji meczu Polonii zauważyłem kilka rzeczy, które raczej nie zdarzały się Multiproduction (totalnie różne kolory w niektórych kamerach, niefrasobliwa praca niektórych kamerzystów).
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując