Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
alarazboy1
Member
Od: 07.2010
Offline
#
23019
30.07.2011, 09:26
davids
napisał(a):
Gdzie bedzie transmitowany mecz Wisełki z Litexsem ... mial byc na zwyklym Polsacie ,aktualne jescze
kup bilet na mecz i masz problem z głowy
alarazboy1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do alarazboy1
Znajdź inne posty napisane przez alarazboy1