Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
davids
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
23018
30.07.2011, 09:24
Gdzie bedzie transmitowany mecz Wisełki z Litexsem ... mial byc na zwyklym Polsacie ,aktualne jescze
davids
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do davids
Znajdź inne posty napisane przez davids