For_FuN_ napisał(a):

|
I ten jezyk...jad, nienawisc...my jestesmy jedynymi patriotami, my jestesmy prawdziwymi Polakami. A wy? Durna masa, do ktorej mozna odnosic sie z pogarda. Jesli nie jestescie z nami, to stoicie tam gdzie stalo ZOMO. Tak to wyglada. Dla mnie to ekstremum i to bardzo niebezpieczne dla naszego panstwa.
|
Uwielbiam tą gadkę! Wręcz się w nią zachwycam. Zawsze mi imponuje gdy tacy ludzie opinie GW, TVN i Tok FM przedstawiają jako swoje poglądy. W sumie nie wiem, czy podziwiać geniusz propagandystów z mainstreamu, że tak olbrzymiej grupie ludzi potrafili zrobić z mózgu sieczkę, czy raczej dziwić się nad głupotą tych, którzy to łykają.