Wyświetl pojedynczy post
SkMk
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13264
Stary 30.07.2011, 09:05
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
I ten jezyk...jad, nienawisc...my jestesmy jedynymi patriotami, my jestesmy prawdziwymi Polakami. A wy? Durna masa, do ktorej mozna odnosic sie z pogarda. Jesli nie jestescie z nami, to stoicie tam gdzie stalo ZOMO. Tak to wyglada. Dla mnie to ekstremum i to bardzo niebezpieczne dla naszego panstwa.
Uwielbiam tą gadkę! Wręcz się w nią zachwycam. Zawsze mi imponuje gdy tacy ludzie opinie GW, TVN i Tok FM przedstawiają jako swoje poglądy. W sumie nie wiem, czy podziwiać geniusz propagandystów z mainstreamu, że tak olbrzymiej grupie ludzi potrafili zrobić z mózgu sieczkę, czy raczej dziwić się nad głupotą tych, którzy to łykają.
W życiu ważne są tylko chwile...