piter116 napisał(a):

Raczej nieciekawa a nawet bardzo głupia sprawa - zazwyczaj jak sie np w Lidze Mistrzow cos zrobi to jest dyskwalifikacja tylko na nia a nie np. na Premier League. Szkoda, ze tego nie wiedzielismy wczesniej - jak tak patrzylem to w konkursie Jovanovicia na prawym boku obrony wstawiło bardzo duzo osob

Ha Jeszcze Sobol nie zagra z Widzewem z tego co tam pisze wiec moze dzisiaj chociaz raz zagramy ofensywnie