Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 30.07.2011, 07:50
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawa sprawa z Jovanoviciem :

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...odzi,id,t.html
Raczej nieciekawa a nawet bardzo głupia sprawa - zazwyczaj jak sie np w Lidze Mistrzow cos zrobi to jest dyskwalifikacja tylko na nia a nie np. na Premier League. Szkoda, ze tego nie wiedzielismy wczesniej - jak tak patrzylem to w konkursie Jovanovicia na prawym boku obrony wstawiło bardzo duzo osob Ha Jeszcze Sobol nie zagra z Widzewem z tego co tam pisze wiec moze dzisiaj chociaz raz zagramy ofensywnie
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 30.07.2011 o godz. 07:52.
Odpowiedz cytując