Witam,
Bawie się w bukmacherke od czasu do czasu, i dziś mam propozycje dla tych którzy nie mają jeszcze konta w Betclic.
Oferują oni zakład bez ryzyka do 200zł (zwracają całość jeśli zakład nie wygra, można od razu zwrot wypłacić - sprawdzone i potwierdzone z
http://forum.bukmacherskie.com). Sam dziś rano założyłem konto, wpłaciłem w 10 minut 200zł i poszło

Kurs na Wisełke 2.1 na wyjeździe z Widzewem więc nic tylko brać
Oprócz tego polecam ogólnie serwis Betfair - najlepsze kursy i można odsprzedawać zakłady w trakcie - jak ktoś lubi polecam się pobawić.
Więc ogólnie na dziś:
Widzew Łódź - Wisła Kraków 2 @ 2.1 @ Betclic
Widzew Łodź - Wisła Kraków 2 -0/-0.5 @ 1.94 @ Betfair (handicap azjatycki - jak będzie remis tracimy tylko połowe)
Jazda Jazda Jazda!

PS.Jeśli komuś nie przeszkadza może podać mój nick w polecającym.