Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 30.07.2011, 02:54
Ciekawa sprawa z Jovanoviciem :
Cytat:
Nie zagra natomiast Marko Jovanović i to nie tylko w meczu z Widzewem, ale do początku września. Jak pamiętamy, Serb został przez swoją federację zdyskwalifikowany po finale Pucharu Serbii, w którym śpiewał niewybredne piosenki o Vojvodinie Nowy Sad. Później tę dyskwalifikację Jovanoviciowi skrócono, podpisał on kontrakt z Wisłą i nawet w niej zadebiutował w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Problem polega jednak na tym, że o ile w europejskich pucharach piłkarz może występować, to dyskwalifikacja obowiązuje w polskiej ekstraklasie. Dlatego Jovanović zadebiutuje w niej właśnie najwcześniej na początku września.
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...odzi,id,t.html
Odpowiedz cytując