Wyświetl pojedynczy post
nojeden
Junior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2355
Stary 30.07.2011, 01:53
Kochani, w Niepołomicach wszyscy trąbią o współpracy Wisły z Coca Cola. Myślę, że wzór koszulek jest już gotowy. Czekamy tylko na podpis pod umowa sponsorską.
Odpowiedz cytując