Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
nojeden
Junior Member
Od: 09.2010
Offline
#
2355
30.07.2011, 01:53
Kochani, w Niepołomicach wszyscy trąbią o współpracy Wisły z Coca Cola. Myślę, że wzór koszulek jest już gotowy. Czekamy tylko na podpis pod umowa sponsorską.
nojeden
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nojeden
Znajdź inne posty napisane przez nojeden