Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14896
Stary 30.07.2011, 01:40
zibi2000 napisał(a):Wyświetl post
Co do technicznej strony transmisji meczów ekstraklasy to jestem praktycznie pewien, że jest to realizowane przez te same ekipy. W Polsce nie ma zasobów, aby zmienić realizatora.
T-Mobile Ekstraklasa:

- Nad nowoczesną i funkcjonalną identyfikacją graficzną Ekstraklasy pracowaliśmy od kilku miesięcy. Mamy już gotową pełną księgę znaku, która obejmuje logotypy dla rozgrywek Ekstraklasy, Młodej Ekstraklasy, Superpucharu, a także dla spółki Ekstraklasa SA i Fundacji Ekstraklasy. Przygotowując to opracowanie, dokonaliśmy analizy 168 podmiotów - europejskich lig zawodowych czy klubów piłkarskich. Efekt zobaczyli prezesi klubów Ekstraklasy, a niebawem nowe logotypy zaprezentujemy oficjalnie kibicom i mediom - powiedział Andrzej Rusko, prezes zarządu Ekstraklasy SA, na oficjalnej stronie piłkarskiej spółki.



To chyba powinno wyjasnic wszystko
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 30.07.2011 o godz. 01:43.
Odpowiedz cytując