Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zibi2000
Member
Od: 05.2004
Offline
#
14895
30.07.2011, 01:34
Co do technicznej strony transmisji meczów ekstraklasy to jestem praktycznie pewien, że jest to realizowane przez te same ekipy. W Polsce nie ma zasobów, aby zmienić realizatora.
zibi2000
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zibi2000
Znajdź inne posty napisane przez zibi2000