Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zibi2000
Member
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14895
Stary 30.07.2011, 01:34
Co do technicznej strony transmisji meczów ekstraklasy to jestem praktycznie pewien, że jest to realizowane przez te same ekipy. W Polsce nie ma zasobów, aby zmienić realizatora.
Odpowiedz cytując