mirex napisał(a):

|
Ja się wybieram na mecz rewanżowy z Litexem i wieżę że Wisła wygra wysoko....
|
Lans musi byc
A Tak bardziej w temacie: Nie ważne czy sprzedali 2 czy 10 zawodników, musimy byc maksymalnie skupieni, żeby nie było żadnej wpadki. Mam nadzieję że naszym grajkom nie wpadnie do głowy pomysł że skoro Litex robi wyprzedaż to znaczy że nie wierzą w awans i mogą sobie odpuścic. Liczę że Maskant dobrze ich zmotywuje przed meczem
