Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14888
Stary 29.07.2011, 23:13
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Szkoda ze C+ musial zmiienc swoja grafike,bo tamta byla naprawde ładna,teraz jakos tak nijako i drobnie to wyglada.
Od razu widac ze to nie produkcja Canal+.
Miejmy nadzieję że to jest work in progess - jakby nie było oficjalnie T-mobile jest od tygodnia wiec moze nie mają jeszcze wszystkiego obcykanego i będą sie powoli docierać. Przecież nawet na końcowej grafice po ostatnim gwizdku kiedy wyświetlają końcowy wynik była pod wynikiem plansza na strzelców - a nie wyświetlono na niej żadnych nazwisk - nic.
Odpowiedz cytując