Wojtas napisał(a):

Szkoda ze C+ musial zmiienc swoja grafike,bo tamta byla naprawde ładna,teraz jakos tak nijako i drobnie to wyglada.
Od razu widac ze to nie produkcja Canal+.
|
Miejmy nadzieję że to jest work in progess - jakby nie było oficjalnie T-mobile jest od tygodnia wiec moze nie mają jeszcze wszystkiego obcykanego i będą sie powoli docierać. Przecież nawet na końcowej grafice po ostatnim gwizdku kiedy wyświetlają końcowy wynik była pod wynikiem plansza na strzelców - a nie wyświetlono na niej żadnych nazwisk - nic.