1q2 napisał(a):

Faktycznie - a wie ktoś czy Vipy bądź skyboxowcy, będą mogli spożywać alkohol ?
Bo przecież niby nie wolno a nawet w reklamówce alkohol jest.
|
Jeśli wynajmą skyboxy to te miejsca przestana być miejscem publicznym

Na Vipowskich także alkohol będzie.

Kto wie może i mnie za jakieś 10 czy 15 lat będzie stać, aby kupić opcję silver
W klubie coraz bardziej Europą powiewa i oby tylko piłkarze pochwycili ten wiatr.