Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19396
Stary 29.07.2011, 22:37
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Faktycznie - a wie ktoś czy Vipy bądź skyboxowcy, będą mogli spożywać alkohol?
Bo przecież niby nie wolno a nawet w reklamówce alkohol jest.
Jeśli wynajmą skyboxy to te miejsca przestana być miejscem publicznym Na Vipowskich także alkohol będzie. Kto wie może i mnie za jakieś 10 czy 15 lat będzie stać, aby kupić opcję silver

W klubie coraz bardziej Europą powiewa i oby tylko piłkarze pochwycili ten wiatr.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując