jaro1985r napisał(a):

|
Z Liteksu po meczu z nami odeszlo już dwóch zawdników! Jeden do Duisburga a drugi do francuskiego Bourges. Więc jest coraz lepiej
|
Jak dla mnie to wogole nieistotne.Przeciez widac ze oni sa zgrani ,tworza zespoł ,wiec nawet jak ktorys odejdzie to napewno ktos wskaukuje na jego miejsce-nie ma wakutu.
Widze ze bileciki szybko schodzą,moze byc tak ze juz w dniu meczu ich ni bedzie,co sie chyba nie zdazylo juz dawno

ale mecz wielkiej wagi-wiec nie dziwota.