Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3692
Stary 29.07.2011, 22:36
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
Z Liteksu po meczu z nami odeszlo już dwóch zawdników! Jeden do Duisburga a drugi do francuskiego Bourges. Więc jest coraz lepiej



Jak dla mnie to wogole nieistotne.Przeciez widac ze oni sa zgrani ,tworza zespoł ,wiec nawet jak ktorys odejdzie to napewno ktos wskaukuje na jego miejsce-nie ma wakutu.

Widze ze bileciki szybko schodzą,moze byc tak ze juz w dniu meczu ich ni bedzie,co sie chyba nie zdazylo juz dawnoale mecz wielkiej wagi-wiec nie dziwota.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując