Wyświetl pojedynczy post
delukas96
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2351
Stary 29.07.2011, 22:31
baro1995 napisał(a):Wyświetl post
Powiem tak,jeżeli Adidas w naszym przypadku równiez odwalił taką żenadę to to jest po prostu olanie i zero profesjonalizmu.
Mniejsza z tym terminem. Obawiam się tego, że możemy dostać "masówki" albo jakieś kompletne badziewie (np. takie jak Ol. Lyon ostatnio ma)
Odpowiedz cytując