baro1995 napisał(a):

|
Powiem tak,jeżeli Adidas w naszym przypadku równiez odwalił taką żenadę to to jest po prostu olanie i zero profesjonalizmu.
|
Mniejsza z tym terminem. Obawiam się tego, że możemy dostać "masówki" albo jakieś kompletne badziewie (np. takie jak Ol. Lyon ostatnio ma)