Wyświetl pojedynczy post
Św. Mikołaj
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10682
Stary 29.07.2011, 22:28
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Klich wyjechal i juz ma problem... nie znalazł sie w 19sto osobowej kadrze na mecz Pucharu Niemiec. U Nas i tak by nie grał bo byłby za drogi a nawet jakby przyszedl to jak dla mnie ława przez cały sezon
Czy Ty przepuściłeś w głowie myśl że ten pan mógłby do nas przejść?
Odpowiedz cytując