Marszałek napisał(a):

Po dzisiejszym dniu ligowym, przemyślenie przychodzi mi następujące. Po co do ligi został wpuszczony ŁKS?
Tak dramatycznie słabego zespołu w Ekstraklasie nie widziałem dawno, bardzo dawno, ostatnio chyba Ruch Radzionków. Co za beznadzieja. Goście nie prezentują sobą nic, kompletnie,do tego te problemy z przyjęciem piłki. Dno. Do tego organizacyjne szału też nie ma,że się tak wyraże. Po co oni tu, chyba tylko po to aby ich dobić finansowo.
Inna sprawa to grafika C+ na ten sezon. Nie wiem co to ma być i dla kogo to jest zrobione, ale dostrzec co tam jest nadziubdziane nie idzie.
|
Mam podobne zdanie w obu kwestiach. ŁKS dzisiaj to zagrał padakę na poziomie dolnych rejonów I ligi - pewno są zmęczeni po okresie przygotowawczym
Grafik C+ który opracowywał te plansze na nowy sezon to fanatyk miniaturyzmu w sztuce.