Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14882
Stary 29.07.2011, 22:17
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Po dzisiejszym dniu ligowym, przemyślenie przychodzi mi następujące. Po co do ligi został wpuszczony ŁKS?
Tak dramatycznie słabego zespołu w Ekstraklasie nie widziałem dawno, bardzo dawno, ostatnio chyba Ruch Radzionków. Co za beznadzieja. Goście nie prezentują sobą nic, kompletnie,do tego te problemy z przyjęciem piłki. Dno. Do tego organizacyjne szału też nie ma,że się tak wyraże. Po co oni tu, chyba tylko po to aby ich dobić finansowo.

Inna sprawa to grafika C+ na ten sezon. Nie wiem co to ma być i dla kogo to jest zrobione, ale dostrzec co tam jest nadziubdziane nie idzie.
Mam podobne zdanie w obu kwestiach. ŁKS dzisiaj to zagrał padakę na poziomie dolnych rejonów I ligi - pewno są zmęczeni po okresie przygotowawczym
Grafik C+ który opracowywał te plansze na nowy sezon to fanatyk miniaturyzmu w sztuce.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując