Wyświetl pojedynczy post
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1578
Stary 29.07.2011, 22:06
Jak komuś się nudzi to na Polsatowskim magazynie ekstraklasy ma być o Holendrach w Polskiej lidze oraz o Polskich drużynach w europejskich pucharach, a co za tym idzie - ma być o Wiśle
Odpowiedz cytując