|
Lechia nie wykorzystała swoich sytuacji i się zemściło. Szkoda. Polonia nie gra jakieś nie wiadomo jakiej piłki.
PS.Grafika jest beznadziejna. Już chyba nawet nasza 1 liga ma lepszą.
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno 
Wisła Kraków!
|