Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
volhock
Member
Od: 08.2010
Skąd: os.Rżąka
Offline
#
14874
29.07.2011, 21:56
arrosmay
napisał(a):
Przy pierwszej bramce Rudnevsa był spalony czy nie?
Nie było spalonego
Wisła Pany!!!
volhock
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do volhock
Znajdź inne posty napisane przez volhock