Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14871
Stary 29.07.2011, 21:52
dajcie tego karnego

arrosmay napisał(a):Wyświetl post
Przy pierwszej bramce Rudnevsa był spalony czy nie?
może był ale to jakieś centymetry.Ogólnie dobra decyzja sędziego - strzelał bo widzieć dokładnie nie mógł i trafił
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 29.07.2011 o godz. 21:56.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując