Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14869
Stary 29.07.2011, 21:50
Dla mnie tez karnego nie bylo - za miekkie to bylo. Traore tylko czekal na dotkniecie.
Meczyk bardzo ciekawy i wysoki poziom tez chyba.

Zauwazyliscie minus jesli chodzi o oprawe telewizyjna meczu w porownaniu do poprzednich sezonow ?
Niestety od teraz spotkan nie realizuje Canal+ tylko spolka Live Park, w ktorej udzialy ma Rusek z ekstraklasy.
Dobrze, ze ta ekstraklasa TV nie powstala - przynajmniej komentatorzy i eksperci z C+ sa Ci sami i jakos trzymaja poziom.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując